Indberetning af fisk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

 

Home
Medlemmer
Regler
Kort salgssteder
Deutsch
Galleri
Tilmelding
Fangstrapporter 2002-23
Kort
Links

 

 

 

31-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 65   Orm Nej Nej  
31-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 71   Spinner Ja Ja  
31-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 80   Spinner Nej Nej  
31-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 90   Spinner Nej Nej  
31-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 45   Flue Nej    
31-10-2023 Gedde Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Rainer Albers 30   Flue Nej    
30-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Tue Leth Bang 54   Spinner Nej    
30-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Tue Leth Bang 45   Spinner Ja    
30-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Steffan Beck Petersen 62   Spinner Nej    
30-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 95   Flue Nej Ja  
29-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Vad 51   Spinner Ja    
29-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Vad 67   Spinner Nej Nej  
29-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Vad 65   Spinner Nej Ja  
29-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Christian Lydom 65 3.5 Spinner Ja  
29-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 70   Orm Nej Nej  
29-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 55   Flue Nej Ved ikke  
29-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Sørensen 50   Flue Nej    
29-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 86   Flue Nej Nej  
29-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Sørensen 55   Flue Nej    
29-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jelle Holm 65   Flue Nej  
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 87   Flue Nej Nej
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lars Fey 66   Spinner Nej Nej  
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lars Fey 67   Spinner Nej Nej  
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Rasmus Fey 58   Spinner Ja    
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Boldsen 85   Orm Nej Nej  
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Boldsen 80   Orm Nej Nej  
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 60   Spinner Nej    
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 50   Spinner Nej    
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 40   Flue Nej    
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 55   Flue Nej Ved ikke  
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Christian Lydom 64 2.2 Spinner Ja  
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Christian Lydom 85   Spinner Nej Nej  
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Sørensen 77   Flue Nej Nej  
28-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 55 2 Flue Ja    
28-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 107   Flue Nej Nej
27-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Isabelle Koppernock 85   Spinner Nej Ja  
27-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Tilo Koppernock 65   Spinner Nej Nej  
27-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 60   Flue Nej Ja  
27-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Andreas Klatt 55   Flue Ja    
27-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Henrik Breinholdt 91   Spinner Nej Nej  
27-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 65   Flue Nej Nej  
26-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 65   Flåd Nej Nej  
26-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 60   Flåd Nej Nej  
25-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå John jensen 70   Spinner Nej Nej  
25-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 46 1.2 Flue Ja  
25-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 76   Flue Nej Nej
25-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 46   Orm Nej    
25-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 61   Orm Nej Nej  
25-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mathias Møller 61   Spinner Ja Nej  
25-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 82   Flue Nej Nej  
24-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 82   Flue Nej Nej
23-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Krog 80   Orm Nej Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 60   Flåd Nej Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 65   Flåd Nej Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Fosgerau 61   Flåd Nej Nej
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kenneth Lomholt Kruse 65   Orm Nej Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Sørensen 88   Flue Nej Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Sørensen 73   Flue Nej Nej  
22-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 55   Orm Nej  
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 55   Orm Nej Nej  
22-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 60 2.3 Orm Ja    
22-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 55   Orm Nej Nej  
21-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 62   Flue Ja    
21-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 63   Flue Ja    
21-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 65   Flue Nej    
21-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 60   Flue Nej    
21-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 60   Flue Nej Nej  
20-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 80   Orm Nej Nej
20-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 50   Spinner Ja    
20-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 55   Spinner Ja    
20-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå martin gude lausen 50 1.4 Spinner Ja  
19-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 68   Orm Nej Ja  
19-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 84   Flue Nej Nej  
19-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 61   Orm Nej    
19-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 69 3.2 Orm Ja  
19-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Henrik Mortensen 55   Spinner Nej    
19-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Henrik Mortensen 57 1.9 Spinner Ja  
18-10-2023 Aborre Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 20   Orm Nej    
18-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 30   Orm Nej    
18-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 60   Orm Nej Nej  
18-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 61   Orm Nej Nej  
18-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 62 2.3 Flue Ja    
18-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ignis Furmonavicius 50   Spinner Nej    
18-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 63   Orm Nej Nej  
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bjørn albertsen 46   Spinner Ja    
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bjørn albertsen 65   Spinner Ja    
17-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Stephan Bech Pedersen 68   Spinner Nej Nej  
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kevin Granlund 81 6 Flue Ja    
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kevin Granlund 51   Flue Nej    
17-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jakob Nielsen 85   Orm Nej Nej  
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Port 47 1.3 Orm Ja    
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ignis Furmonavicius 60   Flue Ja    
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 50   Spinner Nej  
17-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 47   Flue Ja    
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jakob Nielsen 85   Orm Nej Nej  
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 25   Orm,spin Nej    
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 70   Flåd Nej Nej  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 55   Flåd Nej Nej  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 55   Wobler Nej Nej  
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Rune Pallese 59   Spinner Ja    
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Rune Pallese 73   Spinner Nej Nej  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Krog 85   Orm Nej Nej  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Falkenberg 90   Flue Nej Nej  
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Falkenberg 55   Flue Nej    
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 57 1.9 Flåd Ja    
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 65   Flåd Nej Nej  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 67   Flue Nej Ja  
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 65 3 Flue Ja  
16-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 80   Flue Nej Nej
16-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ignis Furmonavicius 55   Flue Nej    
15-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kenneth Lomholt Kruse 60   Orm Nej Ja  
15-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 68   Orm Nej  
13-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 50   Spinner Ja    
13-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 50   Spinner Nej Ja  
13-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Fey 65   Spinner Nej Ja  
13-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 61   Orm Nej Nej  
13-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 58 2.8 Flue Ja    
12-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 55   Spinner Nej    
12-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 75   Spinner Nej Nej  
12-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Port 63   Orm Nej Nej  
11-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lars Fey 50   Spinner Ja    
11-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lars Fey 57   Spinner Ja    
11-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kim Bertram 55   Spinner Nej Nej  
10-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Henrik Mortensen 68   Spinner Nej Nej
09-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 60 2.5 Flue Ja  
09-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 86   Flue Nej Nej
09-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Steffan Beck Petersen 65   Spinner Ja Nej  
09-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 65   Spinner Nej Nej  
08-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Port 44   Spinner Nej    
08-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 57 2.2 Flue Ja    
08-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Casper Hasling Nielsen 72 4.8 Orm Ja    
08-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Florian Hassenpflug 76   Flue Nej Ja  
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Johannes Wiesner 51   Flue Nej    
07-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Johannes Wiesner 80   Flue Nej Ja  
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Florian Hassenpflug 61   Flue Ja    
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Florian Hassenpflug 65   Flue Nej    
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ole Laursen 55   Orm Ja    
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 58 2.2 Orm Ja  
07-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 75   Flue Nej Nej  
07-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 69 3.7 Flue Ja    
06-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 80   Flue Nej Nej  
06-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Chris Yamato Sawaguchi 61 2.45 Spinner Ja    
05-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 55 1.56 Flåd Ja    
04-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mathias Møller 45   Spinner Nej    
02-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Krog 65   Orm Ja Nej  
02-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Steffan Beck Petersen 58   Blink Nej Nej  
02-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå John Jensen 58 1.8 Spinner Ja  
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niclas nicolaisen 50   Orm Nej Nej  
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thomas Boldsen 80   Spinner Nej Ved ikke  
01-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mathias Møller 53   Spinner Nej    
01-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mathias Møller 63   Spinner Nej    
01-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mathias Møller 63   Spinner Ja    
01-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Torben Fogtmann 52   Spinner Ja    
01-10-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Torben Fogtmann 53 1.5 Spinner Ja    
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Torben Fogtmann 78   Spinner Nej Nej  
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dado Mutnica 75   Spinner Nej Ved ikke  
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 83   Flue Nej Nej
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jens kr Laursen 85   Orm Ja Nej  
01-10-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ralf Kanstorf 80   Flue Ja Nej  
30-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ralf Kanstorf 49   Flue Ja    
29-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kurt Jakobsen 65   Spinner Nej Nej  
29-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 70   Spinner Nej Nej  
29-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 60 2.5 Spinner Ja    
28-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Thor Helgesen 100 10 Flue Ja Nej  
27-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jan Pilgaard 90   Spinner Nej Nej
27-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 48   Orm Nej Nej  
27-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 62 2.5 Orm Ja    
26-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Daniel Schack Madsen 83 6 Spinner Ja Nej
25-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kurt jakobsen 55   Spinner Ja    
25-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 72 4.5 Spinner Ja Nej  
25-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 58 2.9 Spinner Ja    
25-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 60   Orm Nej Nej  
24-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Peder Callesen 50   Flue Nej    
24-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Morten Mikkelsen 73 3.9 Flåd Ja Nej
23-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lau Jepsen 53 1.4 Orm Ja    
23-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 75   Flue Nej Nej
23-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dado Mutnica 46   Spinner Ja    
22-09-2023 Ål Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå   55     Nej    
22-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 59 2.2 Spinner Ja    
22-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 76 5.2 Orm Ja    
20-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 55 1.6 Spinner Ja    
20-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 58 1.6 Orm Ja    
20-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 64 2.6 Orm Ja    
18-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Allan R. Jensen 100   Spin-flue Nej Nej  
18-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 47   Spinner Ja    
17-09-2023 Aborre Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 40   Spinner Nej    
17-09-2023 Gedde Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 50   Spinner Nej    
17-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jørn Pedersen 59 2.3 Spinner Ja    
17-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ole Laursen 60   Orm Nej Nej  
17-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 55   Orm Nej Nej  
17-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 101   Flue Nej Nej  
16-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Marc Piil 54   Spinner Ja  
16-09-2023 Pukkellaks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå   60     Nej    
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Lars Jørn Nissen-Schmidt 67   Spinner Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Jepsen 60   Orm Nej Ved ikke  
16-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 47 1.2 Spinner Ja    
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Nissen-Schmidt 70     Nej    
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Nissen-Schmidt 52   Spinner Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Benny Reinholdt 60   Orm Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Wolf M. HEMPLER 62   Spinner Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bernd Jonas 58   Flue Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Henrik Bennedsen 87   Flue Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Casper Hasling Nielsen 67   Orm Nej    
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 60   Orm Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Per petersen 55   Blink Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dado Mutnica 50   Orm Nej Ved ikke  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Christensen 70   Orm Nej Ved ikke
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Port 83 4.66 Orm Ja Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Port 65   Orm Nej Nej  
16-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Christensen 65   Orm Nej Nej
15-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 75   Flue Nej Nej
15-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Audrius Furmonavicius 75   Flue Nej Nej
10-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 50   Orm Nej    
10-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 54 1.56 Spinner Ja  
09-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 65   Spinner Nej    
09-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 55   Spinner Nej    
09-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 55   Spinner Nej    
08-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders Ejbye-Ernst 50   Spinner Nej  
08-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders B 96   Flue Nej Nej  
05-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå martin gude lausen 50   Spinner Nej    
04-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ingo Redmann 63   Spinner Nej    
03-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Mikkel Falkenberg 60   Flue Nej  
03-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Martin Lange 60 2.5 Spinner Ja    
03-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 47   Flue Ja    
03-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 60   Orm Nej Nej  
03-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Krogh 60   Spinner Nej    
03-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Krogh 75   Spinner Nej Nej  
02-09-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 59 2.5 Flue Ja  
02-09-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders B 69   Flue Ja Nej  
30-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bent Christensen 60   Orm Nej Ved ikke  
30-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bent Christensen 50   Orm Nej Ved ikke  
30-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Bent Christensen 50   Spinner Nej Ved ikke  
30-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Dan Zoega-Nielsen 60   Orm Nej Nej  
29-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Jan Jensen 80   Spinner Nej Ja  
29-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå John jensen 60   Spinner Nej Nej  
29-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå John jensen 71   Spinner Nej Nej  
29-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå John jensen 72 5.2 Spinner Ja  
27-08-2023 Gedde Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Vad 65   Spinner Nej    
27-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Søren Olsen 57 2.4 Flue Ja    
26-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Vedstesen 56 1.8 Spinner Ja    
25-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Vedstesen 66 3.2 Spinner Ja  
25-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Frederik Vedstesen 43 1 Spinner Ja  
25-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå martin gude lausen 60 2.4 Orm Ja  
23-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Krog 50   Orm Nej    
23-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders B 76   Flue Nej Nej  
23-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders B 75   Flue Nej Nej  
21-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Carsten Krog 60   Orm Ja  
21-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Hans Jørgen Christiansen 78   Flue Nej Nej
20-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Niels Kristian Vad 55   Spinner Nej Nej  
20-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Anders B 80   Flue Nej Nej  
20-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Ralf Meier 74   Flue Nej Nej
19-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 64 3.6 Flue Ja    
18-08-2023 Havørred Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 62 3.5 Flue Ja    
17-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Björn Neitzel 77   Flue Nej Nej
16-08-2023 Laks Ribe Å Konsortiet Ribe Vesterå Kenneth Lomholt Kruse 55